Skip to content

Obrazowanie kości u dzieci: praktyczne podejście Radiologia uszkodzenia mięśniowo-szkieletowego ad

1 rok ago

249 words

Dobrze zorganizowany tekst, z przydatnym indeksem i listą referencji, sprawia, że książka jest ważna dla wszystkich radiologów w szkoleniu lub praktyce. Rozczarowująca, wizualna prezentacja książki nie wspiera wysokiej jakości tekstu. Układ strony oddziela tekst i rozprasza czytelnika. Widoczny jest brak jednolitości rozmiaru ilustracji, z niepotrzebnie dużymi obszarami niezadrukowanej strony. W dyskusji na temat badań innych niż wykonane z użyciem technik rentgenowskich, mylące edytowanie może utrudnić czytelnikom, którzy nie są specjalistami w obrazowaniu za pomocą wielu technik. Skanowanie jądrowe złamania kości piszczelowej jest drukowane do góry nogami. W pierwszych trzech dekadach życia istnieje wiele postaci ilustrujących obrażenia, które pozostawiają dużą starszą populację w Ameryce, która przechodzi z klubu zdrowia do domu spokojnej starości mniej dobrze reprezentowanego. Złamania szyjki kości udowej u kobiet z osteoporozą są opisywane jako poważne zagrożenie, po drugie w częstości występowania tylko w przypadku złamań kręgów, ale nie ma danych ilustrujących taki przypadek. Keats napisał znakomite, dobrze zilustrowane książki wydane w wielu wydaniach na radiologię ratunkową, normalną anatomię rentgenowską i normalne rentgenowskie warianty, które mogą symulować choroby. Być może w przyszłym wydaniu jego książki omówimy rozszerzone zastosowanie MRI, aby pokazać wpływ stresu na mięśnie, ścięgna i więzadła, które są ukryte w standardowych zdjęciach radiologicznych.
Thomas M. Anderson, MD
Mercy Hospital and Medical Center, Chicago, IL 60616

[patrz też: olx kuj pom, krwiak zaotrzewnowy, szwajcarski system opieki zdrowotnej ]

0 thoughts on “Obrazowanie kości u dzieci: praktyczne podejście Radiologia uszkodzenia mięśniowo-szkieletowego ad”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: dietetyk szczecin[…]