Skip to content

Rak piersi: społeczeństwo kształtuje epidemię cd

1 rok ago

522 words

Jest w stanie jasno streścić złożone kwestie, stwierdzając na przykład, że oczywiste jest, że rynek nie nagradza konkurencji opartej na jakości . Dodaje, że rynek nie jest odpowiednim systemem dla osiągnięcia ogólnoświatowej reorganizacji w interesie. skoordynowanych usług. . . . Jest to trudna wiadomość dla korporacji związanych ze zdrowiem, które spychają 30 procent każdego dolara na opiekę zdrowotną na administrację i zyski. Amen. Strefy stanowią akt oskarżenia sił przemysłu, które przeceniają korzyści i minimalizują ryzyko leczenia raka piersi. Pomija jednak prawdziwy problem kliniczny: to, co ma sens z perspektywy statystycznej dla dużej populacji, może nie być pożądanym lub najlepszym rozwiązaniem dla danej osoby z rakiem piersi. Pacjenci chcą najbardziej energicznych zabiegów z najlepszą możliwością wyleczenia, nawet jeśli przyrostowa przewaga jest niewielka. Ograniczenia obecnych metod leczenia są dobrze opisane, ale krytyka nie jest równo rozłożona. Strefy cytują książkę z 1984 roku przez wybitnego rzecznika pacjentów z rakiem piersi, twierdząc, że w większości przypadków onkolodzy nie widzą nawet swoich pacjentów podczas regularnych, rutynowych wizyt i dlatego nie są zaniepokojeni skutkami ubocznymi leczenia. To nie jest prawda, a cytowane cytaty Zones nie oferują dowodów na roszczenie. Podobnie, później odnosi się do książki i raportu Greenpeace, aby udowodnić, że promieniowanie powoduje około 75 procent nowych przypadków raka piersi w Stanach Zjednoczonych . Czy byłaby tak krytyczna wobec danych, które lubi, jak ona jest z medycznego punktu widzenia. zawód.
W tej książce jest dużo złości – lekarze, firmy, postawy społeczne – i jest to zrozumiałe. Niektóre z celów są odpowiednie, ale część gniewu byłaby lepiej skierowana na samą chorobę i jej śmiertelność, co zostało wyraźnie opisane w rozdziale na temat doświadczeń kobiet. Porównuję to do bycia zgwałconym, mówi jedna kobieta. Przechodzisz proces prób ucieczki, próbując zaprzeczyć. A potem mówisz: Mój Boże, naprawdę to mam. To naprawdę mi się przydarza. Rozdział ten zawiera również ważne informacje na temat wartości grup wsparcia w pomaganiu kobietom w normalizacji nienormalnego doświadczenia poprzez dyskusję z innymi osobami, które znajdują się w tej samej łodzi. Kończy się wzruszającym epilogiem napisanym przez kobietę, która zmarła. Nazwała swoją chorobę tym, czym była – tragedią . . . . Straciłem trochę beztroski młodości. Czuję się starszy. Żałuje. Jest też dużo spokoju. Bitterweet. Brenner przedstawia również fascynującą historię niedawnego rozwoju kobiet z rakiem piersi w grupach w celu wzajemnego wsparcia i działań politycznych.
Dokumentacja Kaspera wymieniająca przykłady i badania negatywnych skutków nieodpowiedniej lub niskiej jakości opieki oferowanej biednym kobietom z rakiem piersi. Weisman zapewnia doskonały przegląd ostatnich działań politycznych dotyczących raka sutka na poziomie federalnym i stanowym, w tym zrównoważone i przemyślane podsumowanie zalet i wad pojedynczego zagadnienia dotyczącego raka piersi. Steingraber przedstawia nam wypełnione faktami i dobrze napisane wskazówki, aby w pełni uwzględnić rolę toksyn środowiskowych w zachorowalności na raka piersi
[hasła pokrewne: złamanie wyrostka poprzecznego, zadzierzgnięcie napletka, ropień opadowy ]
[podobne: opaska esmarcha, kikut krukenberga, zastosowanie fal elektromagnetycznych ]

0 thoughts on “Rak piersi: społeczeństwo kształtuje epidemię cd”

  1. [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: Schodołazy dla osób niepełnosprawnych[…]