Skip to content

Przenikanie wirusa cytomegalii do niemowląt noworodków z przedporodową nietolerancją ad

1 rok ago

570 words

Spośród tych 40 kobiet, 18 (45%) było seropozytywnych dla CMV w czasie poprzedniej porcji, 12 (30%) było seronegatywnych dla CMV, a 10 (25%) nie było wcześniej testowanych na CMV. Niemowlę urodzone w szpitalu podczas okresu badania badano pod kątem wrodzonej infekcji CMV za pomocą miejscowo przygotowanego przeciwciała monoklonalnego przeciw natychmiastowemu wczesnemu antygenowi CMV do wykrywania ognisk fluorescencyjnych, jak opisano wcześniej.16 Wyniki badań przesiewowych noworodków w szpital był przechowywany w zestawie danych w naszym laboratorium i retrospektywnie połączony z położną położniczą bazą danych zautomatyzowanych systemów rejestracji w celu uzyskania informacji na temat parzystości, wieku, rasy i stanu cywilnego matki17. Z tej informacji wynika, że grupa porównawcza 30 parów kobiety, które dostarczyły niezainfekowane niemowlęta w okresie badania, były generowane przez dopasowanie częstotliwości dla wieku matki, rasy i seropozytywności dla CMV przed obecną ciążą. Serialowe próbki surowicy pobrane podczas poprzednich i obecnych ciąż były dostępne dla 16 z 18 kobiet, które były seropozytywne w czasie poprzedniej porodu, które dostarczyły niemowlętom z wrodzonymi zakażeniami CMV i wszystkim 30 kobietom, które dostarczyły niezainfekowane niemowlęta. W okresie badania, 60 parous kobiet stały się seropozytywne dla CMV między końcem ich poprzedniej ciąży i końcem ich obecnej ciąży. Próbki surowicy od 12 z tych kobiet, których poprzednie ciąże zdarzyły się przed 1987 r., Nie były dostępne, a zatem próbki surowicy od pozostałych 48 kobiet uzyskano w czasie obecnego porodu i włączono je do badania. Protokół badania został zatwierdzony przez instytutowy organ weryfikacyjny Uniwersytetu Alabama w Birmingham, a pisemną świadomą zgodę uzyskano od matek niemowląt z wrodzonym zakażeniem CMV, którzy brali udział w naszych klinikach kontrolnych.
Badania przeciwciał przeciwwirusowych
Przeciwciała IgG przeciwko CMV i glikoproteinie B otoczki zidentyfikowano za pomocą testu wiązania w fazie stałej.18 Oczyszczone z gradientu wiriony AD169 i rekombinowane białko glikoproteiny B pochodzące z bakulowirusa zastosowano jako antygeny do pomiaru przeciwciał IgG przeciwko CMV i przeciwciał przeciwko glikoproteinie. B, odpowiednio.18
Odpowiedź przeciwciał swoistych dla szczepu
Figura 1. Figura 1. Sekwencja aminokwasowa regionu terminatora aminowego glikoproteiny H ze szczepu AD169 (białko fuzyjne AP86) i szczep Towne (białko fuzyjne TO86) CMV i odpowiedzi przeciwciału swoistego wobec surowicy przeciwko glikoproteinie H w Matkach Siedmiu Niemowląt, od których wyizolowano CMV. W Panelu A, znany neutralizujący epitop komórki B jest zamknięty w pudełku. W panelu B pokazano przewidywane sekwencje aminokwasowe wirusowych szczepów siedmiu dzieci.
Występuje heterogenność sekwencji w obrębie końca aminowego glikoproteiny H między dwoma laboratoryjnymi szczepami CMV, AD169 i Towne, która charakteryzuje się delecją reszty proliny w pozycji 36 i substytucją lizyny dla histydyny w pozycji 37 w Towne sekwencja (Figura 1A) .19 Regiony końca aminowego glikoproteiny H (aminokwasy 15 do 142) ze szczepu AD169 i szczepu Towne CMV ulegały ekspresji w Escherichia coli jako białka fuzyjne .-galaktozydazy (odpowiednio AP86 i TO86). , jak opisano poprzednio.13,20 Przeciwciała względem końca aminowego glikoproteiny H w próbkach surowicy mierzono za pomocą 0,5 .g oczyszczonych antygenów AP86 lub TO86 na mililitr w teście wiązania w fazie stałej. 20,21 Wyniki wyrażano w kategoriach różnicy w liczbie zliczeń na minutę w próbkach surowicy od kobiet i poziomach tła partnera fuzyjnego .-galaktozydazy (aminokwasy do 375), który oczyszczono w ten sam sposób
[przypisy: choroba verneuila, kryształki kwasu moczowego w moczu, przewlekłe ropne zapalenie migdałków ]
[podobne: pekniecie zoladka, zwiotczenie przepony, krwiak zaotrzewnowy ]

0 thoughts on “Przenikanie wirusa cytomegalii do niemowląt noworodków z przedporodową nietolerancją ad”