Skip to content

bolesność przy oddawaniu moczu ad 8

1 rok ago

611 words

Uwaga dodana w dowodzie: Od momentu przedłożenia tego artykułu podgrupa badaczy oceniła wpływ izoprynosyny na poziomy antygenu HIV podczas próby.36 Próbki surowicy od linii bazowej i kontrolne od 397 pacjentów (199 w grupie pranobeksowej inozyny) i 198 w grupie placebo) zostały zbadane. Nie było znaczących zmian w poziomach antygenu.
Finansowanie i ujawnianie informacji
* Członkowie grupy analitycznej wymieniono w dodatku.
Author Affiliations
Z Wydziału Chorób Zakaźnych, Szpitalu Hvidovre, Kopenhaga (CP, JON), Departamentu Dermatovenereology, Södersjukhuset, Sztokholm (ES, AK), Departamentu Dermatovenereology, Bispebjerg Hospital, Copenhagen (CSP), Department of Infectious Diseases, Östra Hospital, Göteborg, Szwecja (GN), Departament Chorób Zakaźnych, Rigshospitalet, Kopenhaga (JG, KCC), Departament Dermatovenereology, Sahlgrenske Hospital, Göteborg, Szwecja (CH), Department of Infectious Diseases, Roslagstulls Hospital, Sztokholm (POP) i Leo Pharmaceutical Products, Ballerup, Dania (HJJ). Zwróć się z prośbą o przedruk do Dr. Pedersena z Wydziału Chorób Zakaźnych, 144, Uniwersytet w Kopenhadze, Szpital Hvidovre, DK-2650 Hvidovre, Dania.

dodatek
Skandynawska grupa badawcza izoprynozyny objęła następujące instytucje i badaczy.
Dania – Departament Dermatovenereology, Szpital Bispebjerg, Kopenhaga: Carsten Sand Petersen, MD, Susanne Kroon, MD, Anne-Marie Worm, MD, Jens Sindrup, MD, Maja Stangerup, MD, Birgitte L.kke Jensen, MD, i J.rgen S.ndergaard, MD ; Departament Chorób Zakaźnych, Rigshospitalet, Kopenhaga: Ib Bygbjerg, MD, Bj.rn S.eberg, MD, Tom Hartvig, MD, Jens Ersb.ll, MD, Knud Chr. Christensen, MD, i Jan Gerstoft, MD; Department of Dermatovenereology, Rigshospitalet, Kopenhaga: Susanne Ullman, MD, Kamma Lange, MD, Marianne Kieffer, MD, i Tonny Karlsmark, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Szpital Hvidovre, Kopenhaga: Court Pedersen, MD, Lars Mathiesen, MD, Jens Ole Nielsen, MD, Jesper Hertz, MD, i Anders Thornval, pielęgniarka; Departament Dermatovenereology, Gentofte Hospital, Kopenhaga: Jette Christophersen, MD; Departament Medycyny Wewnętrznej F, Hiller.d Hospital, Hiller.d: Jens Heiberg, MD, i dr Annie Engelholm; Departament Medycyny Wewnętrznej C, Odense Hospital, Odense: Mads Buhl, MD, i Henrik Isager, MD; Departament Dermatovenereology, Odense Hospital, Odense: Finn Schultz Larsen, MD, i Grete Laurberg, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Marselisborg Hospital, .rhus: Palle Tauris, MD, Jette B.ttzauw, MD, i Finn Black, MD; i Departament Dermatovenereology, Marselisborg Hospital, .rhus: Ellis From, MD
Szwecja – Departament Dermatovenereology, Södersjukhuset, Sztokholm: Eric Sandström, MD, Anders Karlsson, MD, Gunnar Ramstedt, MD, dr Jan Torssander, Anders Furuncrona, MD, Göran Bratt, MD, i Irene Axman, pielęgniarka; Departament Chorób Zakaźnych, Roslagstulls Hospital, Sztokholm: PehrOlov Pehrson, MD, Elisabeth Eklund, pielęgniarka, Barbro Hultberg, pielęgniarka i dr Stefan Lindback; Departament Chorób Zakaźnych, Danderyds Hospital, Sztokholm: Peter Rönnerfalk, MD, Mats Karlsson, MD, Knut Lidman, MD, i Susanne Hammers-Berggren, MD; Departament Dermatovenereology, Sahlgrenska Hospital, Göteborg: Charles H.kansson, MD, i Gun-Britt Löwhagen, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Östra Hospital, Göteborg: Gunnar Norkrans, MD, i Rune Wejst.l, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Szpital Uniwersytecki w Lund: Bengt Ljungberg, MD, Bo Ursing, MD, i Bertil Christensson, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Malmö Hospital, Malmö: Torkil Moestrup, MD, i Peter Sjöwall, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Szpital Vaster.s, Vaster.s: Sven Blomqvist, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Örebro Hospital, Örebro: Erik Back, MD; Departament Chorób Zakaźnych, Kalmar Hospital, Kalmar: .ke Ringner, MD; i Katedra Dermatovenereology, Akademiske Hospital, Uppsala: Anders Strand, MD
Komitet sterujący – Court Pedersen, Eric Sandström, Carsten Sand Petersen, Gunnar Norkrans, Jan Gerstoft, Knud Chr Christensen, Charles H.kansson, PehrOlov Pehrson i Hans Jessen Jürgensen.
Komitet oceny końcowej – Court Pedersen and Anders Karlsson.
Komitet ds. Monitorowania Bezpieczeństwa – Erik Juhl, MD (Departament Hepatologii, Szpital Hvidovre, Kopenhaga).
Centrum Koordynacji i Przetwarzania Danych – Leo Pharmaceutical Products, Ballerup, Dania: Elin Reines, MD, Erik Kirkegaard, MD, Susan Hedman Johnson, Pharm. Dr. i Claus Bay, M.Sc.Stat. (Statystyk).
[więcej w: tarcza międzykręgowa, złamanie wyrostka poprzecznego, kryształy kwasu moczowego w moczu ]

0 thoughts on “bolesność przy oddawaniu moczu ad 8”